Sierkussen Cleo van Dutch Decor is een lekker zacht fluffy kussen met strepen met een afmeting van 30x50 cm. De fluffy voorzijde van dit kussen heeft meerdere kleuren. De achterzijde heeft een bijpassende effen kleur in linnenlook en is voorzien van een rits. Omdat dit kussen meerdere kleuren én een leuk streep dessin heeft, kun je de Dutch Decor Cleo perfect combineren met andere kussens en plaids van Dutch Decor.
Dutch Decor sierkussen Cleo is gemaakt van OEKO-tex gecertificeerde stof. Dit betekent dat dit kussen op een verantwoorde manier geproduceerd is. Sierkussen Cleo wordt geleverd inclusief vulkussen.
Online kleurbeleving
Onze producten worden met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld, online gepresenteerd en beschreven. Door gebruik te maken van professionele fotografie en optimale, natuurlijke lichtinstellingen proberen we om de kleuren en dessins zo goed mogelijk over te brengen. Toch kan het zijn dat door beeldscherminstellingen, omgevingskleuren of lichtinval het artikel in werkelijkheid iets afwijkt van je verwachting. Twijfel je of het artikel de juiste keuze is voor jou? Neem dan gerust contact op met onze stylisten. Zij kijken graag met je mee en geven je gratis advies over de mooiste kleurcombinaties die aansluiten bij jouw wensen.
EAN | 8720367930612 |
---|---|
Productnummer: | DDL0222302677 |
Producttype: | Sierkussen |
Aantal stuks: | 1 |
Productnaam: | Cleo |
Collectie: | Trend collection |
Merk: | Dutch Decor |
Kleur: | Groen |
Pantone kleur: | Military Olive |
Patroon: | Gestreept |
Afmeting: | 30x50 cm |
Vorm: | Rechthoek |
Gewicht: | 310 gram |
Materiaal: | 100% polyester |
Type sluiting: | Rits |
Kussenvulling: | Inclusief |
Wasinstructies: | Handwas |
Materiaal vulling: | Polyester |
Duurzaamheid: | OEKO-TEX STANDARD 100 |